Havlu ve Otel Terlikleri Çeşitleri

Havlu ve Otel Terlikleri Çeşitleri

Havlu Ve Otel Terlikleri Çeşitleri

 

            Sunduğunuz hizmetin kalitesini genellikle kullandığınız ürünlerin kalitesi belirliyor. Hizmeti oluştururken kullandığınız her detay bu neden çok önemlidir. Otel işletmecileri içinde toptan havlu alımlarında kaliteli ve ekonomik seçimler yapmak sunulan hizmetin kalitesini artıracaktır. Farklı ebatlarda, iplik kalitelerinde havlu seçenekleri bulunuyor. Kullanım alanlarına uygun olarak seçimler yapılabilir.

 

 Toptan Havlu Çeşitleri

 

            El ve yüz havlusu olarak 50* 90 cm ebatlarında çeşitler bulunuyor. Çeşitler yüzde yüz pamuk olmakta ve istenilen boyutlarda, gramajlarda üretimleri mümkün olmaktadır. 16/1 Ring iplik ve 20/2 Ring iplik olarak bulabileceğiniz el ve yüz havluları bu şekilde farklı yapılarda sunuluyor. Değişen iplik özelliklerine göre 200 ya da 225 gram olarak ağırlıkları da değişebiliyor. Fiyat olarak iki model arasında çok belirgin olmasa da farklılıklar olacaktır. Banyo havlusu olarak tercih edilecek olan çeşitler ise 70* 140 cm ebatlarında yer alıyor. Aynı şekilde 16/1 Ring İplikten üretilen modeller 400 gram olurken, 20/ 2 ring iplikten üretilen modeller 450 gram olabiliyor.

 

            İki ürün arasında yumuşaklık olarak daha kalın olması itibari ile çok az bir fark bulunabiliyor. Banyo havlusu olarak 90* 150 cm ebatlarında daha büyük modellerde havlu kategorisi içerisinde yer alıyor. İplik kullanımı değişse de genel olarak ağırlıkları 600 gram oluyor. Ayak havlusu olarak kullanabileceğiniz paspaslarda 20/2 iplik ile üretilmekte ve yüzde yüz pamuk olarak kaliteli kullanımlar sağlamaktadır. Bu alanda toptan havlu fiyatları havlu çeşidine, iplik kalitesine, gramajına göre değişecektir.

 

 Otel Terliği Çeşitleri

 

            İstenilen özelliklerde ve renklerde üretimleri söz konusu olan otel terlikleri farklı özelliklerde pek çok çeşit ile sunuluyor. Tela modeller tek kullanımlık olmasının yanında üst kısmı 3 mm sünger olmaktadır. Eco karton kaymaz tabanlara sahip olan modeller güzellik merkezleri, hastaneler, apart oteller ve otellerde kullanım için uygun olmaktadır. Tela lux modellerde ise 5 mm sünger tabanda yer alıyor. Havlu terliklerde ise hem üst, hem de taban kısmında 5 mm sünger kullanılıyor. Lüks modellerinin üst tabanlarındaki sünger kalınlığı 6 mm olmaktadır. Önü açık eva modeller ise eva tabanlara sahiptir. Eva modellerde kapalı terlik tasarımları da bulunuyor. Bunlarında yanında kadife ve pike terlikler ile daha fazla konfor elde edilebilir.